Ako si objednať?

OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME MAILOM, TELEFONICKY ALEBO OSOBNE

Pred realizáciou objednávky si prosím prečítajte nasledovný postup.

Zákazník si môže výrobu šperkov objednať na mieru, podľa našej fotogalerie, alebo si môže zadať vypracovať šperk podľa vlastnej fantázie.

Zákazník by sa mal rozhodnúť, či chce šperk zo zlata pre denné nosenie, ktorý sa vyhotovuje zo zlata 14 karátov, alebo luxusný šperk pre večerné nosenie , ktorý sa vyhotovuje z 18 karátového zlata .Poprípade z bieleho zlata 14 karátov, kde je použitý platinový kov, čo sa používa pre zasadzovanie Diamantov.

Zákazky ako aj objednávky si môžete zadať vo farbe bieleho, žltého a ružového zlata.

Zlato z 18 karátov sa používa k zasadení prírodných drahých kameňov.

Šperky z 18 karátového zlata sa používajú pre výrobu luxusných šperkov, ktoré treba viacej chrániť, sú vhodné na večerné nosenie. Do tejto kategórie luxusných šperkov patria všetky Diamantové šperky s certifikátom ako aj pravé Perly, prírodný Akvamarín, Rubín, Safír, Smaragdy, atd.

Drahé prírodné kamene majú veľký význam v liečiteľstve, vďaka svojim špecifickým vlastiam.

Špecifické vlastnosti drahých kameňov sú dané obsahom minerálnych prvkov v ich vlastnej štruktúre, vďaka ktorej má každý drahý kameň jedinečný náboj. Prírodné drahé kamene je možné objednať s certifikátom pravosti.

Ak si však zákazník želá šperky odolnejšie pre denné nosenie je vhodné použiť 14 karátové zlato s drahými kameňmi syntetického pôvodu, ktoré majú tie isté vlastnosti kritéria a podobnú farbu.

Zákazník sa môže so mnou spojiť telefonicky, emailom, alebo si dojednať osobné stretnutie, kde mi povie svoje predstavy, želanie, ktoré vypracujem do návrhu.

Zákazník pred potvrdením objednávky výroby šperku je oboznámený:

1. S predbežnou cenou vyrobeného šperku, s jeho predbežnou hmotnosťou v zodpovedajúcej rýdzosti drahého kovu aj výberu farby, ktorá je vhodná pre výrobu, alebo ktorú si sám vybral.

2. Ak zákazník potvrdí záujem o výrobu šperku na objednávku z fotogalerie, alebo ak súhlasí s predbežnou kalkuláciu ceny, podľa návrhu. Zákazník napíše vyslovený súhlas a pošle na seba povinné fakturačné údaje, ktoré sú použité pre zálohovú faktúru vo výške 50% z predbežnej ceny / kalkulácie. Vyslovenie súhlasu sa robí písomnou formou cez email, kde zákazník poskytuje na seba celé meno s adresou , alebo potrebuje môže si dojednať schôdzku osobne a platiť v hotovosti.

3. Po zaplatení zálohy pre výrobu, začína sa záväzná výroba šperku. Prijatie zálohy je potvrdené.

4. Zákazník je dopredu oboznámený s termínom dodania.

5. Po dokončení objednávky sa zašle zákazníkovi email, fotografický dokument vyrobeného šperku.

6. Zákazník si zvolí spôsob doručenia šperku, kde doplatí zvyšnú cenu na faktúru, alebo osobne pri prevzatí.

7. Pre zaslanie hotového šperku poštou, alebo kuriérom treba rátať 1-2 dni na doručenie.

Dôležité informácie:

Objednávky pre jednotlivú výrobu originálnych šperkov sú podľa obchodného zákona zo zákona záväzné pre obidve strany. Od potvrdenej objednávky môžete odstúpiť do 3 kalendárnych dní formou telefonického, elektronického, alebo osobného kontaktu.

Šperky na zákazku sú vyhotovované do 3-5 týždňov, podľa náročnosti od dátumu prijatia zálohy. Zákazník je vždy zoznámený s dátumom dodania zákazky. Po vyhotovení služby poskytujem záruku minimálne 2 roky, podľa Obchodného zákona.

Jednoduchšie šperky môžu byť vyhotovené do týždňa, podľa vzájomnej dohody. Výrobky, ktoré si objednáte sú vždy napuncované výrobným puncom, štátnym puncom a puncom, podľa príslušnej rýdzosti drahého kovu.

Osobné údaje zákazníka sú chránené, použité len pre účtovníctvo.

Výnimky pre prerušenie, zrušenie objednávky:

Objednávky sú záväzné zo zákona pre obidve strany. Preto pokiaľ behom doby objednávky nastali prekážky, ako sú živelné pohromy, povodne, požiare, havária a situácia Vám dovolí nás upovädomiť o zmene záväznej objednávky, môžete po dohode s nami nastať presunutie termínu záväznej objednávky.

Šperky vyrobené na zákazku podliehajú Obchodnému zákonu, majú minimálnu záruku 2 roky a plný servis. Avšak myslím, že Vám vydržia niekoľko generácií. Svojim zákazníkom na svoje výrobky zaručujem plný servis pre Vašu spokojnosť po dlhé roky.

Záruka

Záruku poskytujeme na:

Záruka pre ručne vyrobené šperky.

Záruku a servis poskytujem 2 roky zo zákona.

Záruka pravosti drahého kovu v príslušnej rýdzosti a farbe, vždy napuncované Puncovým úradom a výrobcom.

Záruka pre pravosť kameňov s možnosťou certifikátu /brilianty/.

Záruka originality ručnej práce v prevedení alebo návrhu, ktoré podliehajú autorskému právu výrobcu.

Záruka pre zachovanie kvality materiálu a spojov v prevedení.

Záruka pre ručné zasadzovanie kameňov.

Záruka pre pravosť syntetických kameňov určené pre klenotníkov.

Obchodné podmienky:

Obchodné podmienky sú riadené Puncovným zákonom pre drahé kovy. Zákazky sú určené pre výrobu šperkov zo zlata: 585/1000 / 14kt./ , 750/1000 / 18 kt./ Striebra 925/1000. Výrobky šperkov z drahého kovu podliehajú výrobe podľa zákonitých rýdzostiv rámci internetového obchodu.

Obchodné podmienky vyplývajú ďalej z Obchodnému zákonu pre objednávky Originálnej ručnej práce. Objednávky sú po písomnom potvrdení záväzné. Vyslovenie súhlasu sa robí písomnou formou cez email, kde zákazník poskytuje na seba meno a adresu pre fakturačné údaje, alebo si môže dojednať schôdzku osobne.

Výroba jednotlivych originálnych šperkov sú podľa Obchodného zákona SR záväzné, pre obidve strany. Výroba začína vždy po složení 50% zálohy z predbežnej kalkulácie na učet. Platby sa vždy elektronicky alebo sobne potvrzujú.

K objednaní originálnych vzorov patria aj technické parametre, ktoré sú uvedené v prílohe Objednávky. Ručne vyrobený šperk odpovedá kvalitou v prevedení detailu a odolnosťou v pevnosti materíálu. Šperky vyrobené na zákazku podliehajú Obchodnému zákonu, majú minimálnu záruku 2 roky na plný servis. Avšak myslím, že Vám vydržia niekolko generácií. Svojim zákazníkom na svoje výrobky zaručujem plný servis pre Vašu spokojnosť po dlhé roky.

Ukážkové modely šperkov na fotografiach,sú vyhotovené po vätšinou zo striebra, slúžia pre priamu ukážku, jednotlivých návrhov šperkov a ich ručné vypracovanie. Zákazník si ich môže objednať na mieru, podľa svojho vlastného želania- výberu14 alebo 18 kar. zlata,ako aj farby. Zákazník si môže objednať aj podľa milovanej farby drahý kameň a jeho zasadenie.